Ulotki składane

92,25 zł
Brutto

Ulotki są klasycznym i niezbędnym narzędziem marketingowym w Twoich działaniach promocyjnych. Dzięki temu główny przekaz, który zmieścisz na kartce papieru, może krążyć z ręki do ręki. Nie zajmuje dużo miejsca, jest czytelna, dzięki czemu możesz dotrzeć do wielu osób za pomocą jednej ulotki. Z tego punktu widzenia łatwość konsumpcji informacji nie jest wadą, a wręcz zaletą.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Ulotki, jedna z tradycyjnych metod marketingowych, nawet po latach utrzymuje swoją pozycję w dziedzinie marketingu i komunikacji. Ulotki rozprowadzane w zatłoczonych miejscach, takich jak ulice i place dają możliwość dotarcia w krótkim czasie do wielu osób. Oprócz możliwości dotarcia do potencjalnych klientów, pomaga również pamiętać o Twojej marce. Nadruki na ulotkach sprawdzają się bardzo dobrze nie tylko w plenerze, ale także podczas różnego rodzaju wydarzeń, takich jak seminaria, konferencje czy dni promocyjne. Profesjonalnie przygotowana reklama zwięźle i wyraźnie wyraża to, co chcesz powiedzieć.

Zamawianie ulotek online to szybkie i praktyczne rozwiązanie dla Twojej organizacji. Możesz łatwo złożyć zamówienie, postępując zgodnie z instrukcjami na stronie. Skorzystaj z wiedzy firmy ADPrint w zakresie druku online i zacznij czerpać korzyści z potęgi reklamy w świecie marketingu.

ULPRO

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Przejdź do logowania Lub Zresetuj hasło